Grupa Rozwoju Osobistego dla Kobiet

                                                          Osoby zainteresowane

prosimy o zapisanie się na

kliknij tutaj>> Darmowy Biuletyn

Zapisz się teraz !

W ramach bonusu otrzymasz e-book

"Przypominacz"

o chorobie alkoholowej dla bliskich osób uzaleznionych

tel.: 609 675 305

  

Być może obawiasz się wykonać telefon i przyjść na spotkanie. Może boisz się, że spotkasz kogoś znajomego i "TO" się wyda? Każda z nas przez to przeszła.

Przeczytaj, co piszą uczestniczki grupy. Może znajdziesz odpowiedź, dlaczego warto zaryzykować? /Imiona zostały zmienione, by zachować anonimowość/:

"Tego, co tu zdobyłam nie dały mi zadne studia. Mozna skończyć wiele studiów i nadal być emocjonalnym kaleką."

Grażyna

 "Nareszcie przestałam się czuć tak przerazająco samotna. Mam rodziców i znajomych, ale oni nie są w stanie zrozumieć tego, co się teraz ze mną dzieje. Nawet jak nic nie mówię, to wśród tych kobiet czuję się rozumiana.

Irena

"Mam od dziecka problem z trzymaniem granic. Do tej pory chyba nigdy nie byłam skupiona na sobie. Żyłam jego życiem, chociaż było absurdalne. To, czego doświadczałam, to przede wszystkim bezradność, wielka zazdrość, zakręcenie i pomieszanie. Zobaczyłam, że inni mają podobnie i przestałam odczuwać samotność."

Danuta

 "Przyszłam na tę grupę, bo ze wszystkich mi znanych jest najbardziej dostępna finansowo. Zauważyłam, że wszystko wymyka mi się spod kontroli. Mąż wlazł mi na głowę i po niej skacze.Mam taką dziwną umiejętność, że nie potrafię przeżywać emocji. Mówię sobie, że coś jest nieważne i to jest nieważne."

Ewelina

"Zdziwiłam się, kiedy usłyszałam, że mówią o potrzebach. Ja nie mam potrzeb. Jestem tu, bo uczę się otwierać przed ludźmi. Zauważyłam, że kontakt z ludźmi jest mi potrzebny i jest to dobre miejsce do jego pogłębiania."

Natalia

"Bardzo mi to zmieniło moje spojrzenie na świat, który mnie otacza. Zaczynam ważny etap w moim życiu, zaczynam szukać czegoś innego. Przychodzę tu dla poznania samej siebie. Chcę odbudować moje poczucie własnej wartości i zacząć żyć w zgodzie z samą sobą. Zależy mi, by moje dzieci wiedziały, co to znaczy czuć się dobrze samemu ze sobą. Patrzę na siebie trochę innym spojrzeniem, w innym lusterku - dzięki temu, że jest ta grupa - bo jest wiele różnych doświadczeń."

Emilka

"Chodzę tu, aby zmienić mój stosunek do świata i do siebie. Mogłam się przekonać, że życie nie jest straszne. Moja choroba często przesłania mi wszystko inne. Ja wyolbrzymiam. Tu, na grupie to widzę."

Katarzyna 

 "Gdybym nie brała udziału w spotkaniach, pewnie byłabym w miejscu, w którym byłam pół roku temu. Wiem, że w okół mnie ciągle dzieje się masa złych rzeczy. Jeszcze nie mam odwagi tego ruszyć, ale pamiętam, że od pierwszego razu zniknęły moje dołki. Widziałam, że inne kobiety sobie radzą. Pomaga, kiedy wypowiadam moje myśli i jestem wysłuchana."

                                                                                           Jolanta

"Teraz wiem, że gdyby nie moja determinacja,by się odważyć tu przyjść, że nadal byłabym w głębokim dole, bez perspektyw, bez możliwości zastanowienia się nad sobą. Zaczynam doceniać, że małżeństwo się bardzo zmieniło przez ostatnie pół roku. Na samą myśl, że mogłoby być tak samo beznadziejnie, jak wcześniej, jestem przerażona."

Aleksandra

 

Dodano 27-01-2012 prez Admin